Dry The River, support pražského koncertu Biffy Clyro, přijedou v dubnu sólo

Anglická alternativní rocková kapela Dry the River, která v Praze předloni vystoupila jako support skotských Biffy Clyro, oznámila evropské turné včetně sólového koncertu v pražském Futurum Music Baru a podrobnosti o svém novém singlu Rollerskate, který vychází 9.března 2015 na Transgressive Records.

Skladba je z jejich druhého alba Alarms In The Heart, které produkoval Peter Miles a které se dostalo do první čtyřicítky britské hitparády. Videoklip natočili uznávaní režiséři teamu The Blind Club na jejich loňském říjnovém koncertě v London Forum, který byl jedním z vyprodaného turné po Velké Británii. Skupina také vystoupila na festivalech v  Glastonbury, v Readingu a Leedsu. Letos v dubnu kapela vyrazí na obsáhlé evropské turné, předtím ještě vystoupí v Británii a absolvují americké turné.

Vstupenky na jejich pražský koncert, který se uskuteční 6.dubna v pražském Futurum Music Baru jsou v dostání v sítích www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim za 280,- Kč + poplatky. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 330,- Kč.

Více info na:

www.drytheriver.net
www.facebook.com/drytheriver
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

drytheriver_A2_view