LIVE: L7 – 11.6. Lucerna Music Bar, Praha

Čekal sem ženský po padesátce, co budou sotva dýchat. Tlustý s knedlíkem pod bradou. Už nástup na podium mě totálně odrovnal. Jennifer Finch házela hřívou a každej v sále si přál se s ní probudit Donita – hubená a divoká jako ve dvaceti. Dee, která mlátila do bicích a paličky držela v půlce a Suzi vše pozorovala s ledovým klidem…dál už by to bylo jenom o citoslovcích, takže dost sexuálních fantazií.

Přejděme k muzice. Odpálení v podobě „Andres“. Lucerna poctivě narvaná, všude čoud z cigár. Neustálý hučení publika i v průběhu skladeb. Lidi v publiku překvapivě od 15 až do 50. Všichni úsměvy na rtech, pohupování, skandování, pogo ze všech stran podia….dále už prakticky není o čem psát. Slyšeli jsme vybraný songy hlavně z ,,Hungry for stink“, „Smell the magic“ a „Bricks are heavy“.

Po koncertě jsem se už slušně opilej dopotácel k nádraží, sednul na lavičku v Sheerwoodu, pokuřoval cigáro a měl po dlouhý době pocit, že je všechno jak má bejt. Řeknete si – je to jenom blbej koncert, a co mají v recenzi dělat takovýhle citový výlevy, ale já seděl a byl šťastnej stejně jako další lidi, co tudle show viděli. A to má smysl….a kdo si myslí, že ne klidně…

…ale píšu si ho do shitlistu.

Autor: Adam „Adámo“ Plzák