POZVÁNKA: V dobré víře se sejděme dnes v Papírně

Ještě před naší Nihil Rock Music Classic nocí, která se koná v sobotu 27. 2. 2016 v Divadle pod lampou, zveme na dnešní zajímavej večírek v Papírně. Radio Wave Live Sessions společně s plzeňskou Papírnou pořádají koncerty, které jsou zároveň i streamovány na youtubko. Vstup je zdarma a právě dneska je sestava obzvlášť vypečená!

Kdo ví, jak to půjde za sebou.. Alespoň lehce představím účinkující.

Na podiu se objeví ostravské trio At Bona Fide. Jestli to nevíte, tak jejich název je komolina angličtiny a latiny a, no, nedává smysl. Vlastně dává. Pokud zvládáte jazyk czenglatingiš. At Bona Fide jsou nojzíček jak prase. Hluk, minimalistický bubny, který i přes to dělaj rachot jaxvině, hutná basa a zefektovaná kytara. Čím víc efektů tím horší kytarista. Prý. Mají za sebou pár evropských turníček, pořádají koncerty pod hlavičkou CheeChaak, fakujou Colours of Ostrava a proklatě dlouho se serou s nahrávkama, který je ovšem po tak dlouhý době mixování přestanou bavit, a tak jdou radši lejt a hodí to k šípku. Srdcovky.

Dalšími je pražské duo Červen. Ti zase patří pod pokličku Landmine Alert. Math-rockové duo, který ti zamotá mozek takovým způsobem, že se nedopočítáš ani kolik si měl za celej večer piv. Vykoukli na svět loňského roku a za tu dobu uhranuli značné množství počtářů i nepočtářů. Žádný bum čvacht, poctivá práce! Marnie Stern by je po jejich koncertě určitě chtěla do postele. Na to vsadim svoje béžový pončo.

Rouilleux neznám. Čili necítím ve svých schopnostech je tak barvitě vylíčit, když jsem je nikdy neviděla naživo. No dobře. Aspoň navnadím tím, že to zní jako slušná depka se sypcem a maj pěknou crew (viz profil foto na facebooku). Možná dáme panáka a příště to bude lepší.