Turbowolf a John Coffey na RFP 2016

Turbowolf? COTOJE?“ Absolutně ztrácim dech, když tohle čtu v těch komentářích pod příspěvkem oznamujících, že na Rok for pípl vystoupí jedna z nejlepších kapel současnosti. Jediná povolená reakce na tohle oznámení byla z plna hrdla plic zařvat YEEEEEEE!! Prostě Hanka Skoupilová (ta je zodpovědná za onen koment „COTOJE?“) a dalších 73 lidí, který jí to lajkujou si píšu na svůj shitlist.

Už mi rozhodně neni 15, abych tam jezdil kvůli Entr Šikari nebo Bulletům. Zaměřme se raději na něco, co má budoucnost. Pokud stále nevěříš, že hudba TW tě rozloží totálně na atomy, tak si uvař kafe, hoď si nohy na stůl a dej si jejich poslední album Two Hands. A přesně v 0:57 na sebe to kafe vyleješ.

Pokud ještě spontánně nepřevracíš nábytek a nerozkopáváš veškerý příslušenství ve svým pokoji, tak si dej report z jejich rok starýho koncertu z 007. A pokud chcete zjistit, co jsou vlastně ty Turbowolf zač v soukromí, tak tu máme i kratší rozhovor.

Vedle TW vystoupí ještě jeden nářez v podobně kapely John Coffey. Ano, to je ten týpek, kterej při stage divingu chytil kelímek z pivem z 50 000 metrů a napil se z něho. Krom těchto dvou naprostých božstev ještě určitě stojí za to Otherkin, Royal Republic, Astronautalis a Repetitor. The Offspring nezmiňuju, ale na to snad půjde každej ne?

Zatim nevíme přesný časy, kdy a kde, nicméně nebojte se, o tom vás budem informovat hned, jak budeme vědet. Čekujte Slush a čekujte ofiko stránky RFP.

http://www.rockforpeople.cz/