ROZHOVOR: Acid Row „Kdy jsme vlastně vznikli, to fakt netušim…“

Jak si již jistě většina z vás všimla, máme ve stájích nového koně, v podobě tachovských Acid Row. Zde přinášíme vysoce bulvární rozhovor s jejich kytaristou Dominem, se kterým jsme nahlédli pod pokličku této psychedelické snídaně.

Zdeer, jak se máš? Dobrý?

Jo, pohodka

Můžeš nám ve zkratce říct, jak jste vznikli, co tomu předcházelo a tak?

Ty vole.. takže.. Se Sašou (kytara, zpěv) jsme jsme založili kapelu (Project 76)  v Tachově, pak jsme se nějak porozpadali a zase se to snažili dát dohromady… hledali jsme další členy a já jsem s Humrem (basa) chodil na střední a Lukáše (bubeník), toho nějak přived Saša.. ale kdy jsme vlastně vznikli, to netušim.

Z důvěrných zdrojů víme, že jste vyhráli Múzu a tim pádem i nahrávání, díky kterýmu vzniklo EP Bad Delivery. Jak vás tahle událost „posunula“, byla to vaše první zkušenost s profesionálním nahráváním a co si o tom myslíš?

Teoreticky se dá říct že to byla naše první zkušenost s nahráváním vůbec, když nepočítáme na mobil. Myslim, že nás to posunulo dost, protože hned na začátku mě týpek zprcal, že neumim správně ladit kytaru. Bylo to super, Pája z exAviku byl strašně v pohodě, myslim, že docela i vystih tu náladu, co jsme chtěli. Takže můžu říct, že všichni jsme byli nadšený.

Jaký jsou třeba tvoje oblíbený kapely a inspirace při tvorbě?

Melvins, Mudhoney, Kyuss… Myslim si, že podvědomě nás to ovliňuje, ale to se tak nedá jednoznačně říct… Jinak náš zpěvák teď třeba poslouchá Jamese Colea, potykal si s vesmírem a už nechodí psát nahej básničky do lesa.

Co vás ted čeká za koncerty a jaký jsou vaše plány s kapelou do budoucna?

25.6. Junktown, 9.7. Tachov s Dildo Boyz, 16.7 Kadaň (hlavní informace, kterou máme je, že tam bude maso a klobásy na grilu) a 13.8. Aš… No a přelom léta a podzimu, když to vyjde, tak Německo nebo Maďarsko, ale to ještě nevíme stopro.

Rum nebo vodka?
Rum
Desítka nebo dvanáctka?
Dvanáctka
Metal nebo punk?
Ty píčo to je těžký… punk
Peníze nebo život?
Život
Píča nebo řiť?
Píča
Lajna nebo chlebíček?
Lajna… chlebíčky nežeru

Máš nějaký poselství právě uchváceným fanouškům ?
Aby začali fetovat, je to sranda.