POZVÁNKA: Strýčkova Zahrádka vyráží na svoje skoro akustický wierdo tour

Znáte to, sedíte v práci a už vás děsně svrbí ruce a krk je vypráhlej jak vádí někde na Sahaře. A to hned mrknete na kalendář, kdy že bude ten další koncert…?.. nebo alespoň zkouška nebo blbej jam tamhle v klubu. Na basu už si zasedl 2týdenní prach, tak si krátím chvíli tím, že píšu článek sem na SLUSHMAG.COM, byste věděli kam se začátkem srpna přijít zavlažit, vyvalit oko a nastavit slechy tentokrát akustický formě Strejcovo Zahrádky.

Akusticky? To prcam, to nesnášim. Jo, souhlas. Nikdy jsem si nemyslel, že Zahrádka, která na koncertě v Paříži bojovala s decibelometrem a kategoricky odmítala nalepit na činely kapesníky, by jí to náhodou neubralo její potřebnou „soundwall“ hrála akusticky. Tohle bude ale lehce jinčí hraní, než je zvykem. Před těma 7mi lety, kdy jsme se sešli prvně a s vervou založili band, se začínalo na španělku, klávesy Jamaha a bubínek (*vzpomínka na dovolenou v Itálii: prodal mi ho velkej tlustej niga, vysmátej od ucha k uchu, když jsem nesmlouval a vysolil mu 10 euráčů, tak jak to bylo napsaný na cedulce). Tudíž nic moc psychedelická paráda. (Možná kdybychom všichni byli synové prominentů a bohatých zvířat, co by vyvalili portmonky a vybavili nás očima rudých Maršhállů, byli bysme teď už třeba dál .. ale to je o jiným povídání.) A my si chcem zvopáknout tuhle situaci, lehce se vrátit ke kořenům, připomenout vám naše starší pecky, který už nehrajem (páč jsou málo hlučný) a navodit tu pohodovou atmosfír, kdy nemusíš na koncert tahat deset tisíc kilo aparátu. Prostě na akustický tour budeme v pohodě zavlažená hipízácká vychillovaná Strejcovo Zahrada, která si jede to svý tažení od jihu na sever a hraje vám pro radost protože proto. Jasný.

Prostě nechcem nic hrotit a od vás chcem abyste nic nehrotili též, jsou přece prázdniny, tak buďme dobří a pojďme se potkat. Mrkněte na seznam termínů:

29.7. Čejetice – Šrotárna – Grill party vol.1
30.7. Horažďovice – Černý kafe – regulum akustikum koncertum + Pták LAJF + Humr mezi stromy
31.7. Chrášťany – Stodola – kvalitní home párty
1.8. České Budějovice – Bohapustě Busking
1.8. České Budějovice – Sorte – odpalovací koncertos v přístřeší
2.8. Český Krumlov – Bohapustý Busking
3.8. Plzeň – Bohapustý Busking
4.8. Praha – Bohapustý Busking
5.8. Ústí nad Labem – Bohapustý Busking
7.8. Sušice – Grill párty hadr na Zahrádce
26.8. Křišťanovice – Bouda U Josefa – regulum kustikum

UG tour

Stáníku, Věrko, Petříku a Moničko …. Důležitý je sledovat naší FB PAGE !!! https://www.facebook.com/stryckova.z/ (kterou předně LAJKni a čti dál), tam budeme házet nejen frky a vtipný fotky ale i důležitý informace pro tebe, např: Za 2 hodiny tedy v 11:00 se vyskytneme v Praze u Lennonovo zdi :) …. A to hned všichni Pragafriends vzbudí ženu a kámoše, najdou první večerku, nakoupí cigára a pitíčka a přijedou si s náma pokecat a poslechnout ty akustický pecky, co jim naservírujeme klidně na přání!

Což? Šlo by to? Jo. Tak by se nám to líbilo. …. a samozřejmě nezapomeneme na to mít s sebou nějakej ten MERCH, tudíž jestli chceš pěknou placku, připrav si dvacku. Jestli chceš výborný PLUTO CDec, připrav si 2kilec atd. No těšíme se na vás jako ti mladí malí klucí, co tam tehdá v tý zkušebně smolili dva akordy a píseň Strašil. Těšte se i vy! Letní tažení začíná již 29.7. v Čejeticích.

UP UG UP / Pták

http://www.unclesgarden.cz

Autor: Jan Ptáček