Festival CTRL ALT ART 23.6. – 24.6. v Písku.

23.6. – 24.6. se v centru Písku uskuteční multižánrový festival CTRL ALT ART. Tento unikátní projekt představí nejen místní umělce, ale i větší jména české scény. Těšit se můžete na super kapely a DJs všech možných žánrů, ale i výstavy uměleckých děl, zajímavé přednášky, autokino se známými českými filmy, promítání filmů s živým doprovodem na piano, nebo přehlídku studentských filmů ve studentských bytech.

Celý festival se bude konat v klubech, kavárnách, čajovnách a dalších místech v centru Písku, kde si budete moct vybrat, jaký program se vám bude nejvíce zamlouvat. A úplně nejlepší věc je, že vstupné na celý CTRL ALT ART je ZDARMA! (Do prostor sladovny bude pro návštěvníky festivalu zvýhodněné vstupné).

Místa: Pí (3,14) local clubAž na půduKavárna U VavřinyČajovna u Zeleného stromuSynagoga PísekSladovna Písek a studentské byty.

Vystoupí například Fast Food OrchestraVentolinFrench TouchDubstract, a spousta dalších. Kompletní program bude zveřejněn již brzy. Tak neváhej a přijď 23. – 24.6. do Písku na CTRL ALT ART

Slush Magazine se týhle parády zúčastní taky. Budeme mít vlastní Slush Magazine Stage v Pí (3,14) local clubu, kde zahrajou například Dildo BoyzAcid RowUNRAVELLibido Challenge a další.

Chceš vědět víc? Tak sleduj událost, na kterou budeme přidávat novinky a tyto weby:

FB událost zde.

https://www.facebook.com/ctrlaltart
https://slushmag.com/
https://www.facebook.com/slushmag
https://www.facebook.com/can.prod/