Nadchází album Bruna Ferrariho!

Odmlčela se (možná napořád, kdo ví?) skupina Vanessa, ale na světlo se znovu dere jiný z projektů Samira Hausera – Bruno Ferrari. Po posledním albu z roku 2012, Vaudeville, přichází Bruno, Hauserovo hédonické a prostopášné alter ego, přinášejíce zvěsti o nové nahrávce. Vyjít má v září, pročež Bruno spustil na podporu jeho vydání projekt na Startovači. Ten však po několik dnech mohl ukončit, jelikož jakýsi anonymní mecenáš daroval celou cílovou částku. Projekt však běží dál, takže si všichni zájemci mohou stále pořídit vibrační kopii umělcova jazyku, znesvěcenou vodu, Hauserovu starou bundu, sushi z jeho břicha (pro dámy pouze) a samozřejmě trička, album a jiné zajímavosti. Bohužel už není k dispozici doprovodné video, na kterém Hauser prosí o peníze a stahuje o ně Ježíše, který si zmíněným vibračním jazykem masíruje rány v boku. Důvodu uváděnému, a to sice cenzuře jedné nejmenované mocné organizace, může každý věřit nebo nevěřit dle vlastní libosti.

 

Bruno Ferrari je též pachatelem nejchytlavější písně s prapodivným klipem v žebříčcích oblíbenosti ve zkušebně kapely Snyder cca dva roky zpátky, Já a mé tupé. Už jenom kvůli tomuto je záhodno dát určitě přicházejícímu albu šanci opakovaným poslechem. Za redakci Slushmag lze jen říci, že doufáme, v desku plnou takovýchto hitů.

 

PS: Deska bude poprvé za historii v češtině a dle zveřejněných příspěvků na Fb profilu Bruna Ferrariho bude obsahovat písně s názvem jako Řitní tanečník, takže to vypadá více než nadějně.

PPS: K natočení desky Hausera dotlačily drogy, avšak nikoliv tentokrát tak, že by na ně potřeboval peníze. Namísto toho mu ayahuasca řekla, že má natočit novou desku a že má být v češtině, což samo o sobě mluví za vše.