Math-rock v podání Tera Melos v dubnu v Praze

Trojice math-rockových amíků Tera Melos se po pár letech vrací koncertovat do Česka, hurá sláva! Kdo byl na památečním pidliky koncertě ve Velbloudu v Budějcách ví, že tahle trojka nenechá jednu nohu přibitou k zemi. Pamatuju si strašnou strkanici, hopsa hejsa, všechno s radostí a úsměvem. S tutěma borcema to ani jinak nejde.

Tera Melos letos vydali nové album s názvem Trash Generator. Musím se přiznat, že srdcovkou mi je X´ed Out z roku 2013, do Trash Generator se mi zatím nedaří zaposlouchat. Škoda. Věřím, že koncert nebude jen představovačka novejch věcí, ale taky trochu památečně zavzpomínáme.

Hele a jak tě nalákat? No, představ si týpka, kytaristu, Nick Reinhart se jmenuje, milovníka krabiček, kterej jich má před sebou hodně a to jakože fakt. Různě s něma kroutí a moc nepobíráš. Nebaví tě krabičky? Oukej, vezmem si na paškál bubeníka Johna Clardyho. S ním si můžeš pokecat o průměrech, česky umí, Jarda Jágr je bůh a když je mu zima, tak nosí kulicha Rabat Kladno. S tutěma dvěma tam dál drnká nějakej basák, slov netřeba jelikož ani nejsou. Všichni tři se motají v matikových rytmech, někdy se dopočítáš někdy ne. Je nutno chlapům přiznat, že i přes jejich letité koncertování, jsou koncerty energickou bombou, takže jestli fakt chceš něco zažít není nic lepšího než dorazit 9. dubna 2018 do Underdogs v Prahé.