Amenra a Boris vyrážejí na společné turné, zastaví se i v Praze.

Obscure Promotion nám opět přináší atmosférickou sludge/post metalovou show z Belgie. Řeč je o kapele Amenra, kterou jste mohli vidět v minulém roce na Festivalu Alternativa v La Fabrice společně s Táborskými Kalle. Pokud jste tuto možnost propásli, tak nevěšte, protože to udělá Colin za vás přesně a za měsíc 25.2. se Amenra vrací, tentokrát v Akropoli společně s japonskými Boris.

Amenru můžeme jenom těžko srovnat s jinou kapelou. Po vydání alba Mass III vznikli jakýsi kult podobně smýšlejících umělců pojmenovaný Church of Ra, kterého je součástí například kapela Oathbreaker, Hive Destruction nebo sólový projekt zpěváka Colina H. van Eeckhouta CHVE.

Minulý rok vydala kapela své šesté studiové album Mass VI. Krom šesti vydaných studiových alb a nespočet videoklipů mají za sebou dvanáct splitů, dvě EP, jedno živé akustické album Alive (2016) a dokonce knihu Church of Ra obsahující fotografie, texty a vlivy.

Pokud se rádi ponoříte do hlubokých tónů, které vám rozvibrují všechny kosti v těle, tak si nenechte rozhodně tuto událost ujít a přijďte 25.2. do Paláce Akropolis.

Více informací naleznete na http://obscure.cz/cs/ nebo na FB události.

Autor: Tobiáš Mucha