LIVE: OPAK DISSU v Papírně – rejvovačka za stopade

Bylo nebylo jednoho sobotního večera, do města přijel cirkus ! I tak by se dalo začít. Ale nazačnu.

22:16 nasedám na tramvaj číslo 1 směr Slovany – jako správnej dží navyklej na pozdní začátky rapovejch show. Jenže tohle byla rejvovačka pod vedením Místních Borců a tak bohužel přicházím o první kapelu. Plzeňský 323 00 (jak originální) prej stáli za prd, to stejný můžu s klidem konstatovat o týpkovi se zavádějícím nickem Kolona o jehož vystoupení už (bohužel) nepřicházím. Performance sice akční, ale to je tak všechno.

Kolem Papírny všude smrdí/voní tráva, děcka se už připravujou plnejma tahama na předvrchol večera. Vneumicky. Jak sem sakra tuhle dvojici ze Skvrňan mohl neznat ?! Swag alla puma italia, na stejdži oheň, pod ní horko. Pogo jak na Sunstroke pár let zpátky. V setu nechybí hity jako Tomáš Trocký, Kebab, Libor atd., mě si definitivně získávají skladbou titulovanou Gucci z Tunisu. Další kolo ilegálních požitků, klasická fronta na hnusný pivo a nazrává čas na Ptakz. Půlka souboru vyzbrojená ženským pohlavním orgánem ( je to dost korektní ?) to dává dobře, ta druhá s penisem už ne. Sory, ale rozumět bylo asi tak každýmu 2345. slovu, beaty jsou jak z nejstarší verze FL studia a celkově bych tohle asi neoznačil za rap (nebo hudbu). Celkově to byl dost nešťastnej zásah do pěkně rozjetý párty a tak spousta lidí odchází na vzduch. Nebo rovnou domů. Já radši u vstupu kontroluju řidičáky na skejta lidem, co mají thrasher mikiny. Pořádky musí bejt.

Opak DissuAsap Jarda, Don Chain, Blueraykoranthug, DJ Casablanca. Show má oproti avizovanýmu časosledu akademickou třičtvrtě hodinku zpoždění, což zjevně sere jenom mě. Dirty dirty dirty dirty dirty dirty dirty Morava. Ještě před nedávnem by nad nima kdejakej hopík kroutil hlavou, dneska objížděj plný kluby. A není se čemu divit. Dost profi výkon, beaty na úrovní který šlapou, žádný záchvaty astmatu po druhým songu. Je z toho zkrátka cejtit venkáč.  Za svejch 147 korun sem nemohl chtít víc. Snad jenom ten papírenskej zvuk by chtěl trochu poladit (a pivo). Na afterparty nečekám, razím dom. Spokojen.

Tak příště třeba Tyler Durden