Další ročník koncertů In Memory Of Kurt Cobain je tady!

STRUČNĚ:
Kdy a kde:
5.4. cross][club – Praha
6.4. Divadlo Pod čarou – Písek
7.4. Divadlo pod lampou – Plzeň
Kdo: Dvě supr kapelky a Nirvana revival
Za: 70 – 80 Kč
Od: 20:00
Ty: přijdeš

DETAILNĚ:
Stejně jako vítězství Karla Gotta v Českém slavíku, tak tohle taky určitě nikdo nečekal. Je tady další ročník In Memory of Kurt Cobain!

Tak šup do skříně, vytáhni flanelku, roztrhej ty úplně nový džíny, co ti mamka koupila a vyraž 5.4 do crossu v Praze, 6.4. do podčáry v Písku nebo 7.4. pod lampu na kytarovej rock jedoucí na vlně nihilisticky podrážděný energie nebo jak já to mu říkám GRANŽ!

Tento ročník bude jako vždy naprostá klasika s jedním menším překvapením. Kromě Plzně a Písku, opět rozšiřujeme záběr. Čuz Praho!

Co nás čeká v Písku:

Dildo Boyz – Useless shitcore (Plzeň)
Imbecil, Ichytl a Ultradimenzionální kretén se vrací do Písku! Pod pódiem se moc nevyskytuj, pokud nechceš mít svoje nový Nirvanovský triko z HMka pocákaný krví nebo naflusáno v xichtě. Pokud klukům po koncertě nepoteče krev, vracíme vstupný. Netřeba dál představovat, všichni znaj.

UNRAVEL – melodic hardcore (Písek)
Číža, Ráďa, Kuba a Vojta, kluci kámoši z Písku a nejspíš i vaši sousedi, který hrajou beatdown, djent, metalcore, whatevercore. Každopádně texty od srdíčka, který se schovávají za říznýma kytarama a pěkně nabroušeným vokálem.

Co nás čeká v Plzni:

THE HOW’S – Progressive Rock (Plzeň)
Otvíráček v podobě vedlejšího projektu bubeníka z Dildo Boyz a kluků z Digger. Nečekejte žádnej trapnej sranda pank, ale pořádnou nálož progresivního rocku. Zatím bez nahrávek a bez stránek, aspoň to bude překvápko.

Acid Row – Stoner Rock (Plzeň/Tachov)
Poušt, vyprahlost, těžký riffy, velký bubny. Kytarista, kterej když hraje sólo, tak bys ho vošukal nahned. Basák, kterej se na to v půlce vysere, a jde do publika pařit na vlastní kapelu a polonahej zpěvák, kterej se kroutí u mikrofonu jako ještěrka. Asi není třeba dál představovat. Jeden z nejlepších stoner rocků v ČR.

Co nás čeká v Praze:

Hell Paso
Libujou si ve špinavých atmosférách, který pak rozdrtí vostrou kytarou nebo hutným breakdownem. Poslední EP Queen Nevergreen k poslechu zde.

Snyder – Nihil Rock Music (Plzeň)
Nihil’n’rock trio, který vám zhudební špínu a smrad Plzeňských putik, barů, a pajzlů. Pokud si bubeník sundá triko, tak tvoje holka už neni tvoje holka.

Na všech třech akcích vystoupí kapela Aneurysm – Grunge / Nirvana (Stod/Plzeň).
Nestálá stálice západočeské grunge scény se opět vrací na pódia jako je tomu klasicky každý rok v tuto dobu.
Aneurysm zahraje známý i neznámý fláky od Nirvany, nicméně pokud máte zájem o nějakou jejich autorskou tvorbu, tak si můžete dát jejich poslední album „Retrospective“. To mimochodem bude na místě k prodeji za nějakou tu menší almužnu (možná ho budeme dávat i za pivo, pokud budem švorc).

Už si nepamatuješ, jaká to byla pecka minulej rok? Dej si aftermovie.

Počítej i se velkým výběrem merche od kapel ze Slush Magazine.
Ofiko FB události:
In Memory of Kurt Cobain – 5.4. cross][club, Praha
In Memory of Kurt Cobain – 6.4. Divadlo Pod čarou, Písek
In Memory of Kurt Cobain – 7.4. Divadlo pod lampou, Plzeň