Urban Rock 2018 – ZRUŠENO!

Festival Urban Rock, jehož první ročník se měl letos v srpnu uskutečnit v Brně, je zrušen. Dnes o tom festival informoval fanoušky na fb eventu. Jako důvodu uvedli pořadatelé odstoupení jednoho ze zásadních partnerů.

Podobný osud potkal v roce 2012 druhý ročník Prague city festivalu. V případě Brna to zatím alespoň vypadá na vrácení vstupného.

Oficiální vyjádření :

Ahoj,

se slzou v oku vám musíme oznámit, že jsme nuceni Urban Rock zrušit. Někdy zkrátka dobré úmysly nestačí a překážek je tolik, že již není možné pokračovat. A přesně do tohoto bodu jsme se dostali i my. Důvodem je nenaplnění některých dohod a odpadnutí výrazného partnera, jehož finanční plnění mělo pro konání akce zásadní význam. Ačkoli jsme hledali všemožná řešení, žádné z nich se neukázalo jako realizovatelné. Celá situace je velmi nešťastná, jelikož naší hlavní snahou bylo přivést do Brna něco speciálního s mezinárodním přesahem. Výjimečný projekt, který zde nemá obdoby. Nicméně v tuto chvíli jsou všechny varianty, jak Urban Rock uspořádat, vyčerpané. Věřte, že jsme dělali vše, co bylo v našich silách, aby tato nešťastná situace nenastala. Děkujeme za vaši podporu a doufáme, že se v budoucnu setkáme na jiných akcích.

Peníze za již zakoupené vstupenky vám budou vráceny stejným způsobem, jakým jste je zakoupili. V případě, že jste si koupili lístky online, bude vás prodejce během několika dní kontaktovat.

Rádi bychom všem poděkovali za podporu a spolupráci.

 

 

Festival měl hostit jména jako Alt -j, Enter Shikari nebo Little Big