Acid Row, Möbius a další již dnes na Žižkov je Live! Stream

Jubilejní desátý Žižkov je Live! ti přinese žižkovského písničkáře Dominika Kotyzu. Möbius a jejich instrumentální doom metal, folk-punkové V Oblacích a českou stoner rockovou jedničku Acid Row.

Čeká tě taky diskuze s Apolenou Rychlíkovou z Paměť města, Václavem Orcígrem z Arnika a Praha – město pro život a Petrem Městeckým ze Snesitelné bydlení v centru Prahy na téma: Město vs. Život.

LIVE STREAM MŮŽEŠ SLEDOVAT OD 18:00 ZDE.

V rámci preventivních opatření vlády se ze dne na den zastavil kulturní život v České republice. Kluby zavřely, promotéři rušili koncerty, v lepším případě přesouvali, divadla zavřela, galerie zejí prázdnotou. Tým organizátorů Žižkovské Noci přišel s konceptem streamované kultury, která by naplnila online prostředí nezávislým a alternativním obsahem. Cílem je z nezávislých míst streamovat nezávislou kulturu. Sekundárním cílem v rámci projektu Žižkov je Live je dát co nejvíce umělcům, interpretům a pracovníkům v kultuře možnost pracovat, neboť tato krize tvrdě dopadá kromě jiných odvětví také na umělce, technické profese a jiné služby navázané na kulturní provoz.

V rámci Žižkov je Live se také vybírají peníze pro organizaci Jako doma (Jídelna Kuchařek bez domova), na které můžete přispět na jejich stránce http://jakodoma.org/. Dále můžete přispět na Platforma pro sociální bydlení a to tady: https://socialnibydleni.org/podporte#darovat a také na našich stránkách ve formuláři na https://zizkovskanoc.net/.

Žižkovská Noc 2020 – Posunuto proběhne v novém termínu 8-10.10. 2020