Smutni i miluj s Drom a Tengri

Před pár dny spatřilo světlo světa splitko libereckých Drom a pražských Tengri. Teď jsem se k němu dostala a jsem tak nadšená, že se musím ihned podělit (než se z toho podělám).

Poslední dobou nemám moc náladu poslouchat hudbu. Volné chvíle věnuji podcastům, v podstatě novinky kapel mi přijdou na jedno brdo, ničím zajímavý, nuda. Pak ale přišlo UR. Tři písničky od Drom, dvě od Tengri. Obě dvě party našlapaný až běda, jen dobytek by to poslouchal bez pořádnejch beden/sluchátek.

Začne to tím, že tě nakopne zvuk. Hutnost. Hutnost. Hutnost. S dovolením, Kato to popsal za mě „basu hutnou, že by sis do ní sed“. Ve spojitosti s až romantickou otevíračkou od Drom si řikáš, do prdele jo! Tohle chybělo. Pak už se vezeš. Kila, postrockový trnky brnky a představuješ si, jaký to bude, až se pohoupeš s nima živě. Pokračuje to housličkatými Tengri. Za poslední rok jsem se s Tengri dostkrát potkala na koncertě. Ať už jako fanynka, nebo jako ta druhá zábavová kapela z večera. Hrozně mě Tengri baví. Zkus je taky!

Nejvíc nejlepší ale je, že Tengri natočili tu, TU, věc, která mi po každým jejich koncertě jela v hlavě. A to pětku ze splitka (kde se naprosto poděláš z basy).

Já to shrnu tak, že jsem nadšená. Doufám, že brzy navštíví Plzeň. Pokud jsi ale nedočkav, tak doraž ve středu 17. 6. 2020 do Underdogs v Praze. Proběhne release party.